Pakiet Opis Cena (z VAT)
120 minut Abonament telefoniczny 25 zł
300 minut Abonament telefoniczny 35 zł
600 minut Abonament telefoniczny 55 zł
NO LIMIT Abonament telefoniczny 49 zł    

W ramach abonamentu NO LIMIT dostępne są nielimitowane połączenia na nr stacjonarne w Unii Europejskiej i USA

Z punktu widzenia abonenta, czyli Państwa, właściwie nic się nie zmienia. Ten sam aparat telefoniczny, zamiast do gniazdka w ścianie, podłączają Państwo telefon do gniazdka w nowym modemie kablowym. Wystarczy podnieść słuchawkę i wykręcić numer. Podobnie dzieje się z rozmowami do Państwa – telefon dzwoni, podnosimy słuchawkę… a potem już tylko rozmawiamy.
Przede wszystkim oszczędności. Zarówno abonament, jak i koszt rozmów prowadzonych z użyciem nowego telefonu, będą znacznie niższe. Przykładowo – rozmowa lokalna trwająca 10 minut w planie sekundowym TPSA kosztuje 1,20 zł, a z wykorzystaniem sieci kablowej – 1,10 zł. Rownież nowy abonament jest o prawie połowe niższy.
Należy przyjść do naszego biura obsługi abonenta i podpisać umowę o dostarczanie sygnału telefonicznego. Na miejscu mogą Państwo również uzyskać pełną i wyczerpującą informację na temat proponowanej usługi, a także wyjaśnić wszelkie związane z nią wątpliwości.
Absolutnie niczym. Przed uruchomieniem usługi przeprowadziliśmy długie i kompleksowe testy wdrażanego systemu. Cała nasza firma wykorzystuje te rozwiązania w swojej codziennej pracy, wykonując dziesiątki rozmów dziennie.